Soundbar JVC TH-E431B, 2.1

Kód produktu: JVCTHE431B
Soundbar 2.1 kanálový zvuk, výkon 240 W, vestavěný subwoofer, Dolby Atmos, HDMI eARC/CEC, Bluetooth, USB (MP3), optický vstup, dálkový ovladač, ekvalizéry

Ideální pro televizory JVC

Pokud chcete povýšit zvuk z televizoru na nadprůměrnou úroveň, je vhodné jej doplnit externím reproduktorem. Nejlepší volbou pro vylepšení zvukové reprodukce televizoru je jednoznačně soundbar značky JVC.
 
Soundbar JVC TH-E431 s 2.1. kanálovým zvukemvestavěným subwooferem představuje ideální doplněk k televizoru pro všechny, kteří si chtějí vychutnat filmové zážitky jako v kině nebo poslouchat oblíbenou hudbu v pohodlí svého obývacího pokoje. Dokonalý zvukový prožitek ještě umocňují vestavěné ekvalizéry, které upravují nastavení dle žánru – film, hudba, sport, mluvené slovo. Samozřejmostí je také možnost uživatelského nastavení vyvážení výšek a basů dle Vaší preference.

Dokonalý prožitek z filmu

Soundbar JVC TH-E7451 zaujme především využitím 2.1 kanálového zvuku a celkovým výkonem 240 W. V podélném rozložení přístroje jsou uloženy 4 reproduktory – dva pro levý a dva pro pravý kanál. Tento systém přispívá především pro lepší zážitek sledování filmů.

Užijte si dunivé basy

Nepostradatelnou součástí každé hudební nebo filmové produkce jsou nízké tóny neboli basy. O jejich výrazné podání se stará vestavěný subwoofer. Tento koncept vestavěného subwooferu oceníte především v menších prostorech.  

Doma jako v kině

Kombinace televizoru a soundbaru JVC TH-E431 Vás okamžitě vtáhne do filmového děje stejně, jako při návštěvě kina. A to díky technologii Dolby Atmos, která převádí zvukový signál z televizoru do prostorového zvuku. Navíc bez nutnosti použití dalších reproduktorů, jako je nutné u systémů složitějších domácích audiosystémů. Vy si tak můžete v pohodlí obývacího pokoje užít prostorové zvukové efekty jako v kině.

Film, hudba, mluvené slovo…

Soundbar JVC TH-E431 umožňuje široké spektrum jeho využití. To je dáno zejména možnostmi audio vstupů. Nejdůležitějším z nich je HDMI vstup s funkci eARC (Enhanced Audio Return Channel). Pro přenos zvuku v nejvyšší kvalitě, včetně využití funkce Dolby Atmos, doporučujeme propojit televizor se soundbarem právě HDMI kabelem. Díky funkci HDMI CEC se navíc soundbar zapne/vypne zároveň s televizorem a bude ho možné ovládat dálkovým ovladačem od televizoru.

Vhodným propojením soundbaru s televizorem je také optický audio kabel, prostřednictvím optického vstupu.

Hudební obsah můžete pohodlně streamovat do soundbaru i přes Bluetooth, např. ze svého mobilního zařízení. Soundbar podporuje jeho verzi 5.1 s podporou profilů A2DP, AVRCP.

Příjemným benefitem je také podpora přehrávání MP3 souborů z externích USB disků – do velikosti 32 GB; nebo možnost využití AUX in vstupu.

Přepínat mezi zdroji zvuku (HDMI, Bluetooth, atd.) lze pohodlně prostřednictvím dálkového ovladače nebo i tlačítky na boku soundbaru.

Součástí balení soundbaru je i montážní sada pro bezpečné upevnění soundbaru na stěnu, dále HDMI kabel a LINE-IN kabel.

Funkce

  • 2.1 kanálový soundbar s vestavěným subwooferem
  • Prostorový zvuk Dolby Atmos
  • Celkový výkon 240 W (RMS)
  • Podpora HDMI eARC / CEC
  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • USB vstup
  • Podpora formátu MP3
  • Ekvalizéry
  • Držák pro montáž na stěnu
  • Dálkový ovladač

Specifikace 

Bluetooth V 5.1 – podpora profilů A2DP, AVRCP 
Frekvenční rozsah 40 Hz – 20 kHz
USB vstup (max. 32 GB)
Šířka 96 cm
Napájení ze sítě

Konektory a vstupy 

1x HDMI eARC vstup (v. 2.1)
2x HDMI vstup
Optický audio vstup
Koaxiální audio vstup
USB vstup
AUX in vstup

Obsah balení

Montážní sada na stěnu
HDMI kabel
LINE-IN kabel

Technické parametry:

Šířka 114.0 cm
Šířka 96.0 cm
Výška 7.5 cm
Výška 12.5 cm
Celkový výkon RMS 240 W
Hloubka 17.5 cm
Hloubka 10.5 cm
Konfigurace reprosoustavy 2.1
Hmotnost 4.41 kg
Subwoofer vestavěný
Hmotnost 3.54 kg
Zvuk Dolby Atmos
Dolby Atmos ano
Bezdrátové připojení Bluetooth
Drátové připojení digitální optické, HDMI, konektor Jack 3,5 mm
Přehrávané audio formáty MP3
Přehrávané formáty MP3
Smart funkce Ne
Umělá inteligence Ne
Specifické funkce HDMI eARC / CEC
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
HDMI 2.1 3
Počet USB 1
USB 2.0 1
Označení BT připojení TH-E431B
Soundbar (Š × V × H) 96,1 x 7,4 x 10,5 cm
Standardně dodávané příslušenství síťový kabel, RCA kabel, návod / rychlý návod, dálkový ovladač, baterie pro dálkový ovladač, HDMI kabel, nástěnný držák – sada pro montáž na stěnu
Rozměr (cm) 96 cm
JVC Premium Service Pack
Service pack 1

Service pack 1

info info

Video

Kde koupit JVC