Internetové rádio s DAB+ JVC RA-E981B, černé

Kód produktu: JVCRAE981B
Internetové rádio, DAB+/FM tuner, Bluetooth, LCD displej 2,8“, WiFi, Spotifiy Connect, ovládání přes aplikaci, dálkový ovladač, výkon 10W, ekvalizér, USB, AUX

Moderní rádio nabité funkcemi

Pokud hledáte skutečně univerzální přehrávač, je JVC RA-E981B určený právě Vám. Umožňuje vybrat si z několika různých způsobů příjmu audio obsahu. A nezáleží na tom, zda dáváte přednost tradičním rozhlasovým stanicím nebo milujete poslech moderních podcastů. Se všemi možnostmi si JVC RA-E981B hravě poradí.

Ze vzduchu, po internetu, přes mobilní telefon…

Moderní doba výrazně rozšířila nabídku audio obsahu. Proto rádio JVC RA-E981B nabízí široký výběr jeho příjmu. Naladit lze rozhlasové stanice v moderním DAB+, ale i klasickém FM, pásmu. V obou případech umožňuje přístroj naladit a uložit 40 předvoleb. Pokud se nespokojíte s lokální rozhlasovou nabídkou, oceníte možnost poslechu internetových rádií z téměř celého světa. I v tomto případě lze do paměti uložit až 40 předvoleb. Pro využití této funkce je potřeba přístroj připojit k internetové WiFi síti.

Výhody připojení rádia k internetu ale nespočívají pouze v možnosti příjmu internetových rozhlasových stanic. Využít lze také funkci Spotify® Connect a jednoduše propojit přehrávač s Vašim Spotify® účtem.

Rádio JVC RA-E981B lze také jednoduše spárovat s mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth® připojení a použít jej jako externí reproduktor.

Díky barevnému displeji s úhlopříčkou 2,8” je ovládání a nastavení pohodlné a intuitivní. Milovníkům bezdrátových technologií je určena možnost spárování přehrávače s mobilní aplikací UNDOK™, která je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Mobilní aplikace umožňuje pohodlně ovládat všechny důležité funkce z mobilního zařízení.

Ovládat přehrávač lze také přiloženým dálkovým ovladačem. V případě, že si potrpíte na tradičnější zdroje audio obsahu, jistě využijete zabudovaný USB vstup (s podporou formátu MP3), ale také AUX-IN konektor.

O zvukovou reprodukci se stará dvojice stereo reproduktorů se zabudovaným Bassreflexem, s celkovým výkonem 10 W, jejichž přednes lze upravovat pomocí vestavěného ekvalizéru. Pokud upřednostňujete poslech v soukromí, je pro vás nachystán sluchátkový výstup.

Příjemným benefitem je i možnost nastavení dvou, na sobě nezávislých, časů buzení. Dále funkce SNOOZE a funkce SLEEP pro automatické vypnutí. Přístroj je napájen z elektrické sítě, prostřednictvím přiloženého adaptéru.      

Funkce

 • Velký 2,8 palcový barevný displej
 • Internetové rádio (40 předvoleb)
 • DAB+/FM tuner (40 DAB, 40 FM předvoleb)
 • Kompatibilita se službou Spotify Connect
 • Bezdrátové Bluetooth streamování
 • Podpora formátu MP3 
 • Ekvalizér
 • Dva časy buzení
 • Odložené buzení Snooze
 • Funkce Sleep
 • Dálkový ovladač
 • Možnost ovládání přes aplikaci (Android, iOS)

Specifikace 

Bluetooth V4.2 – podpora profilů A2DP, AVRCP 
WiFi IEEE 802.11b/g/n
Frekvence DAB: 174,9 - 239,2 MHz
Frekvence FM: 87,5 - 108 MHz
Výkon 2 x 5 W (RMS)
Napájení adaptérem

Konektory a vstupy 

USB vstup
Sluchátkový výstup
Line out výstup
AUX in vstup

Technické parametry:

Šířka 39.0 cm
Šířka 30.5 cm
Výška 16.0 cm
Výška 12.5 cm
Hloubka 21.0 cm
Hloubka 17.5 cm
Bluetooth Ano
Hmotnost 2.73 kg
Hmotnost 2.05 kg
Výkon 10 W
Přehr. média USB
Přehrávané formáty MP3
Tuner digitální DAB+
Dálkové ovládání v balení Ano
Vlnový rozsah FM, DAB+
Typ rádia stolní
Doporučená kategorie běžný uživatel
Internetové rádio Ano
Kuchyňské rádio Ne
Hodiny Ano
Budík Ano
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
Sluchátkový výstup Ano
LCD displej Ano
Napájení síťové
Označení BT připojení JVC RA-E981B
JVC Premium Service Pack
Service pack 1

Service pack 1

info info

Video

Kde koupit JVC