Internetové rádio s DAB+ JVC RA-E981B, černé

Kód produktu: JVCRAE981B
Internetové rádio, DAB+/FM tuner, Bluetooth, LCD displej 2,8“, WiFi, Spotifiy Connect, ovládání přes aplikaci, dálkový ovladač, výkon 10W, ekvalizér, USB, AUX

Moderní rádio nabité funkcemi

Pokud hledáte skutečně univerzální přehrávač, je JVC RA-E981B určený právě Vám. Umožňuje vybrat si z několika různých způsobů příjmu audio obsahu. A nezáleží na tom, zda dáváte přednost tradičním rozhlasovým stanicím nebo milujete poslech moderních podcastů. Se všemi možnostmi si JVC RA-E981B hravě poradí.

Ze vzduchu, po internetu, přes mobilní telefon…

Moderní doba výrazně rozšířila nabídku audio obsahu. Proto rádio JVC RA-E981B nabízí široký výběr jeho příjmu. Naladit lze rozhlasové stanice v moderním DAB+, ale i klasickém FM, pásmu. V obou případech umožňuje přístroj naladit a uložit 40 předvoleb. Pokud se nespokojíte s lokální rozhlasovou nabídkou, oceníte možnost poslechu internetových rádií z téměř celého světa. I v tomto případě lze do paměti uložit až 40 předvoleb. Pro využití této funkce je potřeba přístroj připojit k internetové WiFi síti.

Výhody připojení rádia k internetu ale nespočívají pouze v možnosti příjmu internetových rozhlasových stanic. Využít lze také funkci Spotify® Connect a jednoduše propojit přehrávač s Vašim Spotify® účtem.

Rádio JVC RA-E981B lze také jednoduše spárovat s mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth® připojení a použít jej jako externí reproduktor.

Díky barevnému displeji s úhlopříčkou 2,8” je ovládání a nastavení pohodlné a intuitivní. Milovníkům bezdrátových technologií je určena možnost spárování přehrávače s mobilní aplikací UNDOK™, která je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Mobilní aplikace umožňuje pohodlně ovládat všechny důležité funkce z mobilního zařízení.

Ovládat přehrávač lze také přiloženým dálkovým ovladačem. V případě, že si potrpíte na tradičnější zdroje audio obsahu, jistě využijete zabudovaný USB vstup (s podporou formátu MP3), ale také AUX-IN konektor.

O zvukovou reprodukci se stará dvojice stereo reproduktorů se zabudovaným Bassreflexem, s celkovým výkonem 10 W, jejichž přednes lze upravovat pomocí vestavěného ekvalizéru. Pokud upřednostňujete poslech v soukromí, je pro vás nachystán sluchátkový výstup.

Příjemným benefitem je i možnost nastavení dvou, na sobě nezávislých, časů buzení. Dále funkce SNOOZE a funkce SLEEP pro automatické vypnutí. Přístroj je napájen z elektrické sítě, prostřednictvím přiloženého adaptéru.      

Funkce

 • Velký 2,8 palcový barevný displej
 • Internetové rádio (40 předvoleb)
 • DAB+/FM tuner (40 DAB, 40 FM předvoleb)
 • Kompatibilita se službou Spotify Connect
 • Bezdrátové Bluetooth streamování
 • Podpora formátu MP3 
 • Ekvalizér
 • Dva časy buzení
 • Odložené buzení Snooze
 • Funkce Sleep
 • Dálkový ovladač
 • Možnost ovládání přes aplikaci (Android, iOS)

Specifikace 

Bluetooth V4.2 – podpora profilů A2DP, AVRCP 
WiFi IEEE 802.11b/g/n
Frekvence DAB: 174,9 - 239,2 MHz
Frekvence FM: 87,5 - 108 MHz
Výkon 2 x 5 W (RMS)
Napájení adaptérem

Konektory a vstupy 

USB vstup
Sluchátkový výstup
Line out výstup
AUX in vstup

Technické parametry:

Šířka 30
Šířka 39
Přehr. média USB
Přehrávané formáty MP3
Výška 15.500
Výška 12.500
Hloubka 18
Hloubka 20.500
Internetové rádio Ano
Hmotnost 2.710
Hmotnost 2.030
Tuner digitální DAB+
Vlnový rozsah FM, DAB+
Výkon 10 W
Hodiny Ano
Budík Ano
LCD displej Ano
Typ rádia stolní
Wi-Fi Ano
Napájení síťové
Dálkové ovládání v balení Ano
Kuchyňské rádio Ne
Bluetooth Ano
Sluchátkový výstup Ano
JVC Premium Service Pack
Service pack 1

Service pack 1

info info

Video